2007 L’Orfeo

[masterslider id=“2″]

DIRIGENT / CONDUCTOR              EGON MIHAJLOVIĆ
REŽIJA / DIRECTOR                        THOMAS M. ZIPF
SCENOGRAFIJA / SET DESIGN       MICHAEL LIEB
VOĐA ORKESTRA / ORCHESTRA COORDINATION    TOSHINORI OSAKI

„Orfeo“ Galerie

MUZIČKA PRIPREMA / MUSICAL PREPARATION  EGON MIHAJLOVIĆ ○ ANKA SOMMER ○
ASISTENT SCENOGRAFI / ASSISTANT STAGE DESIGNER MARCO FREZZATO
LA MUSICA                          ANA CVETKOVIĆ (SRB)
ORFEO                                 BALTAZAR ZÚÑIGA (MEX)
EURIDICE                             IVA PROFACA (HR)
MESSAGGIERA                   ALMERIA DELIĆ (BIH//D)
FILOMENA PERICOLI (I)

SPERANZA                           LUCIA NAPOLI (I)
CARONTE /PASTORE IV     SVETOZAR VUJIĆ (SRB)
PROSERPINA                       ALMUT KRUMBACH (D)
PLUTONE                           NICO WOUTERSE (NL/D)
APOLLO / ECO                   PATRICK VOGEL (D)
NINFA                                 MARIA V, BASUALDO (I)
PASTORE / SPIRITO I       PAUL POPOV (D)
PASTORE / SPIRITO II      LUCA CERVONI (I)
JACOPO FACCHINI (I)
ARTUR GRYWATZIK (D/PL)

coro di montenegro

soprani irena vladisavljević ○ ivona klepić ○ tijana kovačević ○ aleksandra mijusković  ivana pešić  ana klepić  alti ana perunović ○ jelena vukićević ○ katarina popović  tenori stefan bjeletić, saša barjaktarović ○ milan šumenković   bassi  ivan vukcević ○ miro kruščić ○ danko kuč

basso continuo

cembalo i  egon mihajlović (d/mne) ○ cembalo ii  fabio falcone (i) ○ chitarrone i  / chitarra barocca toshinori ozaki (D/JAP) ○ chitarrone ii andrej jovanić (srb) ○ arpa doppia mikari shibukawa (j)  viola da gamba enrica sabatini (i) ○ violone giovanni santi (i)

discanti

flauto dolce i karolina baeter (d) ○ flauto dolce ii constanze lobodzinski (d) ○ violino i katerina štursová (d/cz) ○ violino ii katarina aleksić (mne) ○ violino iii zoran kostadinović (ser) ○ violino iv angela leal rojas (col)  and members of the renaissance – early music center belgrade (srb)

fiatti

trombetta stefan bjeletić (mne) ○ tihomir biskupović (mne) ○ strahinja kovačević (mne) ○ cornetto i / ii thomas hasselbeck (d) ○ ulfert dochhorn (d) ○ trombone  meša kerović ○ dejan ljujić ○ martina lukšić (srb / mne) ○ percussione mirsad krpuljević (mne)

organizacija / organisation

đorđe dragićević ○ đorđije radoičić ○ neda babeć ○ tabea freutel

zetski dom

inspicijent / stagemanagement saša pejović ○ majstor svijetla / lighting director dragan sjekloća ○ majstor tona / soundmaster rajko radulović ○ tehničko vođstvo  / technical director risto jovanović ○ šef scene / stagemaster aleksandar anđelić ○ dekorateri / props  goran radović ○ željko milošević ○ sminka  / wigmaster milena

rakčević ○ gardarober  / dresser stana vuković ○ vozač / driver  marko batrićević  ○ pr  aleksandra maksimović ○ urednik kataloga / programme  dobrila popović ○ fotografije / photographer vladan andrejević ○ michael lieb
dizajn kataloga / catalogue marija popović ○ štampa dpc podgorica

theatre kulturni centar kotor

technical director  petar pejović ○ lighing director mladen petrović ○ lighting hands nikola nrivokapić ○  zvjezdan santić ○ stage hands  gazmend sadrijaj ○ nazim guga ○ nasib guga ○ neđjad ziti

hairdressing hair art studio cut – cut kotor živko jevtović